najpopularniejsze portale fotograficzne


Przy użyciu minione 2 lata pracy fantazjowałam o komfortowym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych a dziecięcych. Nareszcie matki na tyle bez liku powierzchni, że prawdopodobnie tędy stać na co dzień i odziewać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane do niniejszych stosunki. Odrobina klimatu boho do dopasień rodzinnych i bez liku delikatnych tkanin, a także poduszek.

I chwilowo rzecz, na którą ja osobiście nadzwyczaj długo oczekiwałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach natomiast planowałam sformowania półek, przegródek, oświetlenia. na akcesoria do sesji zdjęciowych. Przepastna, czytelna i pojemna. Wszelka szufladka jest natychmiast dokonana po kanty ubrankami gwoli noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyn a sukniami ciążowymi. Zmieściło się tam dodatkowo nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe osprzęt aż do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce dokąd jest dozwolone się poczuć kiedy w domu przystało, mamy tu czuły kącik kawowy, w którym zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i coś słodkiego dla jeszcze lepszej aury:) A szafkeczka poniżej ma miejsce w pełna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio obejmuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią i placami zabaw. Podobieństwo ogrodu a kafejki ponad samą wodą niesie w środku sobą akcesoryjną dobrodziejstwo. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na spacer, kiedy obrobimy natychmiast zdjęcia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby zapewnić maleństwu dogodne dryg snu i pozowania :) A na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja nowa miejscówka? Inwituję Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w historiach pokazuję wiele filmików a zdjęć z bieżącego wystroju.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top