Najnowsze wiadomości w świecie technologii‍Technologia ciągle się zmienia, a żeby nadążyć za tym wszystkim, trzeba wiedzieć, gdzie szukać najnowszych wiadomości. Od sztucznej inteligencji po blockchain, robotykę i cyberbezpieczeństwo - świat technologiczny jest wypełniony nowymi innowacjami każdego dnia, nawet w medycynie. Dzisiaj umówienie wizyty z lekarzem specjalista trwa zaledwie kilka minut i porady lekarskie, są dostępne w postaci wizyty online, bez wychodzenia z domu, tak samo jak dostęp do leków przy opcji “recepta online” . Utrzymywanie zakładek z wiadomościami technologicznymi może być wyzwaniem, gdy istnieje tak wiele różnych stron internetowych publikujących treści na te tematy. Istnieje jednak kilka wspaniałych zasobów, które sprawiają, że nadążanie za najnowszymi wiadomościami technologicznymi jest znacznie łatwiejsze. Istnieje wiele źródeł wiadomości technologicznych tam, w tym blogi i biuletyny.

Newsletters

Innym świetnym sposobem, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w technologii jest zapisanie się na newsletter. Ułatwiają one śledzenie tego, co dzieje się w świecie technologii, a także pomagają być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i premierami produktów. Wiele z tych newsletterów skupia się na określonej branży lub sektorze, więc możesz wybrać taki, który dostarcza najnowszych wiadomości w temacie, który najbardziej Cię interesuje. Oto kilka newsletterów technologicznych, które warto sprawdzić.

 • The Wall Street Journal Technology Quarterly Review dostarcza najnowszych wiadomości i spostrzeżeń ze świata technologii, wraz z analizami i przewidywaniami dotyczącymi tego, co może przynieść przyszłość. Kwartalny przegląd ma silny nacisk na wiadomości biznesowe i finansowe, a także informacje na temat trendów technologicznych i przewidywania, gdzie przemysł zmierza.
 • The Next Web Weekly dostarcza mieszankę wiadomości technologicznych i biznesowych, wraz ze spostrzeżeniami ekspertów z branży. The Next Web Weekly publikuje również codzienne biuletyny i podkreśla niektóre z najważniejszych historii z każdego tygodnia.
 • MIT Technology Review jest jednym z wiodących magazynów w dziedzinie technologii i innowacji. Codzienny newsletter magazynu zawiera najnowsze wiadomości i badania, a także dogłębne artykuły i wywiady.

Istnieje również wiele stron internetowych, które publikują codzienne wiadomości na temat najnowszych wydarzeń w świecie technologii

Wiele z nich koncentruje się na najnowszych osiągnięciach w pewnych dziedzinach techniki, takich jak AI czy VR. Ponadto można znaleźć strony internetowe, które publikują codzienne wiadomości na wiele różnych tematów, w tym blockchain, cyberbezpieczeństwo i więcej. Oto kilka codziennych stron internetowych poświęconych technologii, aby nadążyć za najnowszymi wiadomościami na temat technologii.

 • AI Trends to codzienny biuletyn i strona internetowa koncentrująca się na rozwoju AI i uczenia maszynowego. Strona zapewnia również spostrzeżenia od ekspertów branżowych i publikuje codzienne wiadomości na tematy takie jak nauka o danych, AI i inne.
 • Futurism to codzienna strona informacyjna z naciskiem na wschodzące technologie, w tym AI, VR i robotykę. Strona prowadzi również podcast i forum internetowe, na którym czytelnicy mogą wchodzić w interakcje ze sobą na temat najnowszych wiadomości technologicznych.
 • VentureBeat publikuje codzienne wiadomości na temat biznesu i technologii, wraz z opiniami i wywiadami z ekspertami z różnych dziedzin. Serwis organizuje również wydarzenia, takie jak coroczna konferencja MobileBeat.

Wiadomości z zakresu robotyki i automatyki

Branża robotyki i automatyki rozwija się wraz z postępem technologicznym. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w tej dziedzinie, to jest kilka publikacji, które możesz chcieć dodać do swojego kanału.

 • Robotics Trends publikuje codziennie treści związane z robotyką i automatyką, w tym wiadomości, badania i rozwój. Publikacja jest również gospodarzem podcastu, w którym liderzy branży dzielą się swoimi spostrzeżeniami.
 • Robot Magazine koncentruje się na najnowszych wiadomościach i trendach w branży robotyki, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju w USA.
 • Wired publikuje artykuły związane z najnowszymi wydarzeniami w różnych rozwijających się technologiach, w tym robotyce i automatyce.

Cyberbezpieczeństwo

Bezpieczeństwo cybernetyczne staje się coraz ważniejszym tematem, ponieważ złośliwe cyberataki stają się coraz bardziej powszechne. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami związanymi z bezpieczeństwem cybernetycznym, oto kilka publikacji, które warto sprawdzić.

 • CSO Online publikuje codzienne wiadomości o najnowszych cyberatakach, wraz ze spostrzeżeniami ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa. Na stronie znajdują się również podcasty i fora, na których czytelnicy mogą wchodzić w interakcje i dyskutować o najnowszych wiadomościach.
 • The Wall Street Journal również opublikował wiele artykułów związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym i cyberprzestępczością.